Kocaelispor Projemiz Hakkında

Dinlenme Salonu: Kocaelispor’un dinlenme salonu, Class Ofis Mobilya’nın kaliteli ve konforlu mobilyalarıyla donatılmıştır. Sporcularımız maç öncesi ve sonrasında dinlenmek ve gevşemek için rahat koltuklarımızı kullanabilirler. Ayrıca, dinlenme salonumuzdaki mobilyalarımızın şık tasarımı da dikkat çekmektedir.

Yemekhane: Sporcularımızın yeterli ve sağlıklı beslenmeleri için Kocaelispor tesislerindeki yemekhane, Class Ofis Mobilya tarafından tasarlanan özel mobilyalarla donatılmıştır. Yemekhane mobilyalarımız hijyenik ve dayanıklıdır. Sporcularımız rahat bir ortamda yemek yiyebilir ve ihtiyaç duydukları besinleri alabilirler.

Soyunma Odası: Kocaelispor’un soyunma odası, Class Ofis Mobilya tarafından özel olarak tasarlanan mobilyalarla donatılmıştır. Sporcularımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen soyunma odası mobilyalarımız fonksiyonel ve dayanıklıdır. Ayrıca, soyunma odamızın şık ve modern tasarımı, sporcularımızın motivasyonunu artırmaktadır.

Formasyon Odası: Kocaelispor tesislerindeki formasyon odası, Class Ofis Mobilya’nın kaliteli mobilyalarıyla donatılmıştır. Bu odada sporcularımız taktiklerini ve stratejilerini planlarlar. Formasyon odamızın mobilyaları, sporcularımızın rahat ve verimli bir çalışma ortamı bulmalarını sağlar.

Kocaelispor

Kocaelispor Antreman Tesisleri içerisindeki, antrenör odası ve çalışma odasında yenileme projemizi gerçekleştirdik.

Müşteri

Yapılan iş

Kocaelispor

Yenileme projesi