Class Office

Başarı Hikayemiz

Class Ofis Mobilyaları, 2004 yılında Kocaeli Bölgesi'nde mobilya alanında fark yaratmak amacıyla sektöre giriş yapmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana, iş dünyasında devamlı kendini yenileyen, farklılaştıran yapısı ve satış sonrası hizmetleri ile sektörde kendini ayrı bir konumda bulan Class Ofis Mobilyaları, müşteri memnuniyet vizyonu ile çalışan bir firmadır.

Şirket Geçmişimiz

Class Ofis Mobilyaları

Class Ofis çalışmaları sayesinde getirdiği yenilikler, sahip olduğu kalite ve müşteri memnuniyeti standartları ve de bu standartları her geçen gün bir adım daha ileri taşıma gayreti ile sektörde sahip olduğu öncü firma konumunu korumak ve daha ileriye taşıyabilmek; böylelikle ülke ve millet menfaatlerine fayda sağlayabilmek hedefiyle çalışmaktadır.

 

Hizmet ve üründe güven,kaliteden ödün vermeyen firmamız, yıllardır bu anlayışla ticari yaşamına devam etmektedir. Bunca yıllık ticari yaşantısında insanların hayal ettiği ofis mobilyalarını üretip, ofis mobilyalarını bizden alan her kurumun, ticari yaşantısına bizim ürünlerimizle devam etmeleri bizim için ayrıca bir gurur sebebi dir. Üretimde kaliteden ödün vermeyen “Class Ofis Mobilyaları” doğruluk, dürüstlük ilkelerinden şaşmayıp, bu vizyonda faaliyetlerine devam edecektir.

2456
MEMNUN MÜŞTERİ
524
TAMAMLANMIŞ PROJE
7
EKİP ARKADAŞIMIZ
1
OFİSİMİZ
371
FARKLI ÜRÜNÜMÜZ
386
ÖZGÜN ÇALIŞMAMIZ

NELER YAPTIK?

Faaliyet hayatımıza başladığımız gündenden günümüze kadar uzanan ticari serüvenimizde onlarca işyerine hizmetimizi sunduk, başarı ile kurulan büro ve ofis mobilyaları, masa takımları,koltuk takımları gibi hizmet kalemlerimizde onlarca olumlu referans biriktirdik. Kocaeli’nin geneline hizmet veren firmamız sektörünün öncüsü konumunda bulunmaktadır.

Class Ofis Mobilya

Proje-Tasarım-Uygulama

Ofis Tasarımı ve Uygulanması

Proje modellenmesi, çizimi ve iç dekorasyon dahil anahtar teslim uygulama hizmeti

İç Mimar ve Dekorasyon

Hayalinizdeki ürünü deneyimli ekibimizle paylaşarak, istekleriniz doğrultusunda ofis tasarımınızın şekillenmesi.

Showroom

Mağazamıza gelerek kendi üretimimiz olan ürünleri inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Proje Yönetimi

İhale hazırlığından uygulanmasına kadar olan her süreçte detaylı takip edilmesi.

EN İYİ TASARIM FİRMASI ÖDÜLÜ

''Mükemmellik bir başarı değil, yaklaşım tarzıdır.'' - Ralph Marston

Hizmet ve üründe güven, kaliteden ödün vermeyen firmamız, yıllardır bu anlayışla ticari yaşamına devam etmektedir. Bunca yıllık ticari yaşantısında insanların hayal ettiği ofis mobilyalarını üretip, ofis mobilyalarında bizi tercih eden her kurumun, ticari yaşantısına bizim ürünlerimizle devam etmeleri bizim için ayrıca bir gurur sebebi dir. Üretim de kaliteden ödün vermeyen “Class Ofis Mobilyaları”  Doğruluk, Dürüstlük ilkelerinden şaşmayıp, bu vizyon da faaliyetlerine devam edecektir.

Bize Ulaşın

Aşağıda iletişim adreslerimizi bulabilirsiniz.

CLASS OFİS KOCAELİ

Adres: Kadıköy Mah. Turan Güneş Cad. No:190 İzmit/Kocaeli