17 Ağustos İzmit Deprem Anma Ve Farkındalık Müzesi Projemiz Hakkında

17 Ağustos 1999 tarihinde İzmit’te meydana gelen depremin ardından hayatını kaybedenlerin anısına yapılan İzmit Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi, ziyaretçilerine depremin yıkıcı etkilerini hatırlatıyor. Bu önemli müzenin açılışına hazırlanırken, mobilya seçimi de dikkatle yapıldı.

Müzenin mobilyaları, Class Ofis Mobilya’nın kaliteli ve modern tasarımlarından oluşuyor. Class Ofis Mobilya, müzenin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış özelleştirilmiş mobilyalar sunarak, müzenin mimari tarzı ile uyumlu bir görünüm elde edilmesine yardımcı oldu.

Class Ofis Mobilya’nın ürünleri, müzenin ziyaretçilerine rahat bir deneyim sunacak şekilde tasarlandı. Bu mobilyalar, müzenin amacına uygun olarak, depremin yıkıcı etkileri hakkında farkındalık yaratmak üzere özenle seçildi.

Sonuç olarak, İzmit Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi’nin mobilya tercihi, Class Ofis Mobilya’nın kaliteli ve özelleştirilmiş tasarımları sayesinde müzenin amacına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Siz de benzer kaliteli ve özelleştirilmiş mobilyalar için Class Ofis Mobilya’ya başvurabilirsiniz.

17 Ağustos İzmit Deprem Anma Ve Farkındalık Müzesi

Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan Deprem Müzesi ve Dijital Gösterim Merkezi’nde birçok sosyal alan bulunmaktadır. Uygulanan mobilya ve dekorasyon adımları özel işçiliğimiz ile yapılmıştır. 

Müşteri

Yapılan iş

17 Ağustos İzmit Deprem Anma Ve Farkındalık Müzesi

Mobilya ve dekorasyon, sosyal alan tasarımı